Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoMilano SRL Dje 09:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

AutoMilano SRL
Opel Corsa 1.4ben/plin AutoMilano 6mes garancija 7 500 ЕУР
Opel Meriva 1.3cdti Full AutoMilano 6mes.garancija 6 800 ЕУР
Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija 5 200 ЕУР
Audi A3 S-line 2.0tdi AutoMilano 16 500 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava Audi A3 1.6tdi 2014god 81kw so ful oprema vo odlicna sostojba. Plateni se site davacki do registracija.
Tel za kontakt
Borce 070221051
Stefan 078654548
AutoMilano SRL
Direkten UVOZ na vozila od ITALIA
bul.Asnom br.32/1-7 SKOPJE
077886661 070221051
[email protected]
AutoMilano SRL
077886661 070221051
AutoMilano SRL
Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija 14 800 ЕУР
Mercedes A150 ben Full AutoMilano 6mes.garancija 5 200 ЕУР
Opel Meriva 1.3cdti Full AutoMilano 6mes.garancija 6 800 ЕУР
Hyundai SantaFe 2.2crdi Full AutoMilano 7 700 ЕУР
Në fillim