Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 1.9 tdi -07

Shitet nga: Dragan 29 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Kolata e so full oprema.
Extra socuvana
Leaflet
Në fillim