Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 1.9 TDI 110 ks registrirano so zelen karto

2 999 EUR

Shitet nga: aleksandar 26 Maj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava Audi A3 1.9 TDI 110ks
kolata poseduva Klima, Abs, Servo, Elektrika na site prozori, Elektrika na retrovizori, 4 zimski i 2 letni gumi
Mnogu ekonomicen i snazen motor
Kolata e registrirana do 29 Septemvri 2019 godina i ima zelen karton.
Kolata se vozi i moze da se vidi vo Skopje vo sekoe vreme .
aleksandar
078318220
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione