Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3

2 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 17 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava audi a3 so vgarden plin i 4 novi gumi. Kolata e redovno servisirana i e vo odlicna sostojba.
Aleksandar
070226914
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione