Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A3 -01

3 900 EUR

Shitet nga: Zijadin 10 Mar 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava super sacuvano Audi A3 QUATRO 2001 131 Ps. 6 brzini Sega uvezeno od svajcaria registriano so zelen karton full oprema
Zijadin
070585790
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione