Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A3 -05

6 500 EUR

Shitet nga: Ramadan 18 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Se prodava Audi A3 sina boja.
Registriran cela godina do 2017 vtori mesec.
Grejaci na sedista, grejaci na retrovizori.
Servisirano komplet.
Godina 2005, TDI20.
Cena: 6500
Leaflet
Në fillim