Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3

3 700 EUR

Shitet nga: Arben 21 Gush 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi a3 1.9 tdi pd 6 brzini 131 ps+chip 2001
Xenon,koza rikaro,dvd,novi gumi,registrirano 255000km, top sostojba bez zameni samo kes,
Cena: 3700 (071707076 , 071725658)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione