Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A3 2.0 TDI 6-BRZINI sportback -06 AVTOCENTAR

4 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
HYUNDAI LANTRA 1.8 96kw REG FULL -96 AVTOCENTAR 1 450 EUR
SEAT IBIZA 1.9 TDI 77kw FULL -09 AVTOCENTAR 3 950 EUR
VW POLO 1.4 TDI 51kw FULL -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 55kw -07 AVTOCENTAR 3 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
AUDI A3 2.0 TDI 103kw 6-brzini
proizvedeno 2006 / 2005god.

>>> maksimalno socuvano <<<

FULL OPREMA ...

* so site plateni davacki do reg. *

cena : 4800euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. -09 AVTOCENTAR 5 100 EUR
VW GOLF 5+ 1.9 TDI 77kw -06 AVTOCENTAR 3 990 EUR
BMW e36 320i 150ks coupe KLIMA REG -95 AVTOCENTAR 1 900 EUR
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 165kw FULL -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
Në fillim