Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3

Shitet nga: Audi 23 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Karakteristiki na avtomobilot :

✅1.9 105 ks motor
✅Godina 2008 prva reg
✅253.000orginalni kilometri

Оprema na avtomobilot :

✅Klimatronik
✅radio so cd
✅trokrak kozen volan
✅Greaci na Sedista
✅4 aluminiumski felni so novi gumi
✅2 KlucaZa poveke informacii na mobilen :
071903220
Leaflet
Në fillim