Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A3 2.0TDI 140KS Full Oprema

3 600 EUR

Shitet nga: Nikolce Kocevski 22 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Prodavam Audi A3 , 2.0TDI - 140KS , proizvedeno 2004god.

2.0 TDI 140 Ks

Dva kluca eden cisto nov

Fabricki ksenon svetla

Servisna kniska (pisano se do km)

Realni 163.000km

6 brzini

Fabricka euro kuka

klimatronik

Fabricko cd radio AUDI CONCERT

elektrika na stakla

elektrika na retrovizori

aluminiumski bandazi so 4 novi gumi

centralno

halogenki

abs

esp

airbag

bordo koza previse cuvana

cisto nova kola

Kolata e uvezena od ITALIJA

PLATENA CARINA SPREMNA ZA REG.

Poveke inf 075 245 302
Nikolce Kocevski
075 245 302
Leaflet
Në fillim