Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 1.9 TDI ITNO

3 900 EUR

Shitet nga: Goce Goce Goce 15 Mar 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
AUDI A 4 1.9 TDI 96 KW 131 NAJUBAVIOT MOTOR.DONESENA OD GERMANIJA PRED 4 GODINI KORISTENA OD MOJA STRANA ,SMENETI KAISI VODNA PUMPA KOMPLETEN SERVIS PRED 20 000 , GUMI 4 PRED 8 MESECI.AVTOMATSKA KLIMA ,REGISTRIRANA DO 21.06 2018 SO ZELEN KARTON.KOLATA E MNOGU ZACUVANA MOZE DA SE VIDI I NA SLIKITE.JA PRODAM ZATOA STO SI DONESOV DRUGA OD GERMANIJA.NE UDIRENA NE PRAVENA
Goce Goce Goce
071207002
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione