Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 -02

0 MKD

Shitet nga: Faruk 09 Dhj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se prodava audi vo odlicna sostojna so 19fellgi registriran cela godina so zelen karron sega servisiran koplendo prednica nova se novo voziloto e vo top sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione