Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 facelift 2.0TDI 143bhp reg cela godina

12 800 EUR

Shitet nga: Martin 08 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
-Registrirana do 2017.11mesec
-xenon svetla
-parking senzori zadni
-senzor za dozd i svetla
-greaci na sedista
-klimatronik
-tempomat
-bluetooth
-4novi zimski gumi
-napraven servis na 168000km
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione