Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 1,9 TDI 110 ks

2 000 EUR

2 400 EUR

Shitet nga: AD 26 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
-Redovna servisirana, najdobar motor na VW
- Smeneti Rameni Sponi, ulje pred 1 nedela
-Nov Akumulator
-4 Sava Novi zimski gumi
-mala potrosuvacka
Vredi da se vidi,
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON
Leaflet
Në fillim