Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 B6 1.9 TDI 131 KS

3 333 EUR

Shitet nga: Darko 16 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Prodavam ili menuvam Audi A4 b6
1.9 TDI 131 ks
Oprema
-DVOZONSKA KLIMA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI
-EL.PODESUVANJE NA FAROVI
-PODESIV VOLAN
-CENTRANO ZAKLUCUVANJE
-RADIO CD DVD (SO ZADNA KAMERA ZA VO RIKVERC)
-AL.BANDAZI 205/65/16 SO ZIMNI GUMI
ZA POVEKJE INFO NA TEL 078 364 955
ZAMENA MOZE ZA KOLA NA BG ILI NA MK TABLICKI SO VASA ILI MOJA DOPLATA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione