Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 3.0i S-line full extra socuvano -03

5 100 EUR

Shitet nga: sevdail 01 Dhj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 3.0i S-line extra sacuvano uvezeno od svajcaria so full oprema registriran sega so zelen karton klima abs asr 4elektricni prozori kozhni sedista so greaci kozhen vollan so greac centrala dalinsko so aluminski felgi 18coll redoven servisiran vo svajcaria so pominati originalni kilometri 128 000km so garancia
sevdail
070630136
Leaflet
Në fillim