Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 2.0 TDI EKSTRA -09

14 890 EUR

Shitet nga: NIKOLA 21 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Kolata e vo odlicna sostojba.. ne prifakam zameni.

Za poveke informacii javetese na brojot 070-207-032 -NIKOLA
Leaflet
Në fillim