Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 tdi

Shitet nga: Ilce Kotevski 29 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
2.0 tdi od 2008 so servisna kniska
Ilce Kotevski
076699898
Leaflet
Në fillim