Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 1.9 131 KS

3 400 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Darko 16 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Napraven golem servis I novi gumi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione