Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4

3 200 EUR

Shitet nga: Marija Koteska 18 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se prodava audi a4, vo odlicna sostojba i dobro socuvana, koza, 4 novi gumu, nov akumulator so garancija, klimatronik 1.9, 110 konji.
075-568-650 TONI
Marija Koteska
075-568-650
Në fillim