Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4

2 100 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: audi 11 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se prodava Audi A4 1.6 1998god
atestiran plin reg. do 06.2018god zelen karton
dve novi zimni dve
letni novi
klimatronik od oprema se funkcionira
pred 1000km ima naprav. servis so ina deloovi ulje moze zamena za karavan ili monovolumen
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione