Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 ekstra sostojba itno -02

5 000 EUR

Shitet nga: Stafa 18 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi А4 full oprema so kompleten servis napraven registriran do 10 mesec so zelen karton. Kolata e vo mnogu dobra sostojba vredi da se vidi... Cenata e 5200 evra za seriozni kupuvaci ima popust... 071 333 039
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione