Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 2.0 tdi 140 ks

12 500 EUR

Shitet nga: Ilija Kolevski 24 Maj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se prodava audi a4 2.0 tdi ful oprema navigacii kupena so 170.000 odrzavano se u Porche i Kolevski servisna kniska ima moze da se proveri golem servis napraven original km 230.000 bez grebnatinka sega registrirana , garazirana , top kola se prodava zaradi kupuvanje nova kola . Koj saka zver domakinska kola socuvana neka poveli .
Ilija Kolevski
070222281
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione