Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO EXTRA CENA

0 EUR

Shitet nga: Audi 25 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Prodavam Audi A4 3.0 TDI QUATTRO God 2006 Plateni Site Davacki Do Registracia Full Oprema
Kolata vredi dase vidi top cena 072773772
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione