Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 -00 REDIZAJN FULL OPREMA PLIN ATEST REG

0 MKD

Shitet nga: audi 11 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA NADVORESNO E MNOGU SOCUVANA A TAKA I VNATRESNO.KUPENA E OD PRV SOPSTVENIK I E REGISTRIRANA CELA GODINA. IMA I ZELEN KARTON. NAPRAVEN E GOLEM SERVIS I IMA DVE POTPOLNO NOVI GUMI MISELIN. PLINSKIOT URED E OD NOVIOT KONVENCIONEN SISTEM I SE RAZBIRARA E ATESTIRAN MNOGU MALA POTOSUVACKA RASPOLAGAME I SO DRUGI VIDOVI NA
AVTOMOBILI*****
GOLF 3,4,5,6
-PASSAT 3,4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
OPEL,ASTRA,CORSA,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE
-AUDI,A2,A3,A4
-JEEP
-VOLVO S40,S60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,C200,220,270
-PEUGEOT,PEZO,206,207,307
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione