Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 2.0 tdi -05

Shitet nga: Oki 19 Qer 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 236.000 km i e so kompletna oprema: -KLIMATRONIC -ABS+SRS+ESP -BORD KOMPJUTER -TEMPOMAT -AVTOMATSKI TIP TRONIC MENUVAC -FABRICKO RADIO CD -SERVO VOLAN -CENTRALNA BRAVA -EL.PROZORI -EL.RETROVIZORI. plateni mu se site davacki vasa e samo registracija. Moze i zamena poveke info na br. 071 359 601.
Leaflet
Në fillim