Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 3.0 tdi 2015 allroad

0 EUR

Shitet nga: Lux Avtomobili 13 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
SE PRODAVA AUDI A4 3.0 TDI 240KS ALLROAD 2015 GODINA.

OPREMA:
ALLROAD
QUATTRO
KLIMATRONIK
START STOP
AUDI CD MP3
AUDI MULTIMEDIA
NAVIGACIJA
KOMANDI NA VOLAN
TEMPOMAT
AVTOMATSKO OSVETLUVANJE
MAGLENKI
PARKING SENZORI

KOLATA E VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVA MANA I REDOVNO SERVISIRANA.

KONTAKT: 078401165

ZA POVEKE JAVETE SE
Lux Avtomobili
078401165
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione