Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 VO TOP SOSTOJBA ITNO

4 500 EUR

6 300 EUR

Shitet nga: Goran Dje 04:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
HITNO SE PRODAVA AUDI A4 S-LINE 2.0 2007GODIŠTE. KOLATA E MNOGU ODRŽANA, SERVISIRANA NA VREME I NEMA MANA, VO ODLIČNA KONDICIJA. SO EDEN ZBOR KOLA ZA FAMILIJARNI LUGEMERAKLII NA KARAVANI.
GORAN 078 365 525
Leaflet
Në fillim