Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 avant 3.0 TDI quattro S line

6 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vozila 21 Pri 00:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Vozila
FORD TRANSIT CUSTOM limited 2.2 tdci CH 13 500 ЕУР
AUDI A5 S LINE 3.0 TDI QUATTRO (CH) 12 500 ЕУР
VW TOUAREG 3.0 TDI 240 ps FACELIFT CH 12 800 ЕУР
OPEL VIVARO 2.5 cdti D -08 6 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
1.klimatronik
2.xenon bi xenon
3.tempomat
4.sportski sedista
5.18 ki felni original negovi s line
6.parking sentori pozadi
7.radio cd
8.greaci na sedista
9.kozen volan
10.F1 komandi na volan
11.dvakljuca
12.voziloto e sega uvezena od Svajcarija.plateni se site davacki i homologacija
naracana specijalna edna i edinstvena boja RS-Line
13.vo

Vozila
NASETO PRETPRIJATIE SE ZANIMAVA SO UVOZ I PRODAZBA OD EVROPSKITE ZEMJI NA SITE POLOVNI MOTORNI VOZILA VO DRUMSKIOT SOOBRAKJAJ OD 1997 GODINA.VO SKLOP NA NAESTO PRETRPIJATIE RABOTI I PRODAVNICATA ZA NOVI I POLOVNI REZERVNI DELOVI OD AUDI , VOLKSWAGEN I BMW...ZA POVEKE INFORMACII VE MOLIME OBRATETE NI SE NA GORENAVEDENITE TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
afuspashina br 14 Tregoje në hartë
070222001
Vozila
Bmw X3 2.0 d X drive 177ps CH 8 500 ЕУР
AUDI A6 2.0 TDI (D) 15 500 ЕУР
OPEL VIVARO 2.5 cdti D -08 6 200 ЕУР
BMW 330 XD M paket CH 8 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione