Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 2.0 tdi ekstra socuvano -05

5 800 EUR

Shitet nga: Delco 16 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se prodava Audi a4 2.0 TDI 140 Hp vo odlicna sostojba registirana na BG tablici so zelen karton.
Klimatronik dvozonska
Elektrika na stakla
Elektrika na retrevizori
Centralno na dalinsko 2x
Abs
Airbag 10X
Esp sistem protiv lizguvanje
Radio cd
Navigacia
Magenki 4x
Aluminski bandasi
6 brzini.... i mnogu dr.
Moze da se carine i na mk tabli vo sekoe vreme samo za meraklii i ozbilni kupuvaci kolata e extra se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo....
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme na
tel : 070-612-340 Delco
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione