Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 2.0TDI 140KS 6 Brzini Full -05

5 550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avto Connect 26 Mar 12:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Avto Connect
Ford Focus C-Max 1.6 HDI Full -08 Avto Connect 4 150 ЕУР
Chrysler Voyager 2.8 CDI Avtom 7 Sedista full 3 450 ЕУР
VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full -09 Avto Connect 8 250 ЕУР
Opel Astra 1.3 CDTI 6 Brzini Full 07 Avto Connect 4 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 187.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMATRONIC
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-8 AERBEGA
-ALU FELNI
-RADIO CD
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI

NAPRAVEN KOMLETEN SERVIS SO PROMENA NA REBRAST KAIS VODNA PU,PA SITE FILTRI I MASLO.
Avto Connect
Prodazba na novi i polovni avtomobili.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.Boris Kidric bb Tetovo Tregoje në hartë
070263614
https://avtoconnect.com.mk
Avto Connect
070263614
Avto Connect
Opel Vivaro Long 2.0 TDCI 6 Brzini 8+1 Full -08 5 950 ЕУР
VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full -09 Avto Connect 7 650 ЕУР
VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full -09 Avto Connect 8 250 ЕУР
Audi A3 1.9 TDI 105 KS Full -04 Avto Connect 4 350 ЕУР
Në fillim