Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 2.5TDI -99

3 000 EUR

Shitet nga: AUDI A4 18 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
AUDI A4 2.5TDI

FULL OPREMA

GREACI NA SEDISTA

XENON SVETLA

(MOZE ZAMENA SO NASA ILI VASA DOPLATA)

REGISTRIRANA

TOP SOSTOJBA

Leaflet
Në fillim