Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 20 tdi - 05

7 500 EUR

Shitet nga: Audi 10 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Full audi oprema 20 TDI
Leaflet
Në fillim