Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 B8 Ambiente 2008 TDI 2.0 105 KW

12 500 EUR

Shitet nga: Berat 18 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Kolata e vo mnogu dobra sostojba i ima servisna kniska do posleden kilometar ( 229000 Km ). Donesena e vo 2015 vo MK od Germanija. Ima i 4 novi zimski gumi ( Lassa 16 ) so felgi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione