Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 s-line 2.0

7 500 EUR

Shitet nga: Abdulla 19 Maj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi a4 S-line 2.0 103kw 2006 godina ima 12 gumi zimski i letni so 8 fellgi kolata e socuvan ima brzini na valon servisirano komplet nema niedna mana vredi da se vidi za povise informacia javitese na telefon so orginallna kilometraza 230.000km
Abdulla
071493099
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione