Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A4 benzin plin

2 300 EUR

Shitet nga: baze 13 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
prodavam audi a4 1.8 benzin so mnogu dobar plin koj go plativ 700 e so ates registrirano do dekemvri 2017 od oprema ima klimatronik servo abs centralno elektrika na site prozori kozen enterier elektrika na retrovizori greaci na sedista i dr moze i zamena so pogolema kola pikap dzip ili neso slicno na saran galaxi ksenik pikaso i dr
Leaflet
Në fillim