Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A5 2.7 S-LINE TRIPTONIK+F1 MENUVAC NA VOLAN

17 500 EUR

Shitet nga: audi 05 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Se prodava Audi A5 sline 2.7 2008godina
S-line full paket..!
klimatronik
17inc felgi
automatik + triptonik + F1 menuvac na volan.
moze i zamena za pomal avtomobil so vasa doplata.
za poveke info javete se
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione