Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5 2016

29 000 EUR

Shitet nga: Emiliano 02 Qer 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Audi A5 e vitit 2016 me motorr 2.0 litersh nafte. Kamio automatike. Ka 53349 km. Ka sensor para dhe mbrapa, marrsha te timoni, limitator, lane assist, sedilje me ngrohje etj. Makina ndodhet ne Tirane.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione