Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5 s-line

17 600 EUR

Shitet nga: Audi 08 Gush 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Само за сериозни купувачи
Leaflet
Në fillim