Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5

26 500 EUR

Shitet nga: Audi 08 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Audi a5 80000km orginal moze zamena 26500eu odrzuvan servis vo porche
Leaflet
Në fillim