Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5

0 MKD

Shitet nga: Albion 23 Gush 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Audi A5 Coupe
DSG Menjac/8brzini+rikverc
Navi
Bluetooth
cd
aux
Tempomat
Greaci na sedista
Senzor za parking
ABT Oprema
F1 Menjac na volan/ Multitronic
19" Alu felgi
Bang & Oluvsen Zvucni
072757711
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione