Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5 quattro 3.0 dizel

10 500 EUR

Shitet nga: Bujamin 11 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Info :071599990
Bujamin
071599990
Leaflet
Në fillim