Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A5 -13

30 900 EUR

Shitet nga: DENIS 28 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5

Se prodava Аudi kupeno od porshe makedonija,kola samo za meraklija,novi gumi so bandasi kupeni dodatno + 3.000€..
Kolata e skros nova ima pominato samo 18.000 km.
Bez nikakvi Zameni,samo Kesh.
Leaflet
Në fillim