Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A5 SportBack 2010/11

0 EUR

Shitet nga: Bojan 23 Maj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A5
Audi A5 Sportback 2.7tdi manuel menjac socuvano maksimalno.
-2010/11 godina registrirana so zelen karton
- Full oprema S-line x2
- Napraven redoven servis, smeneti site zategaci i roleri so pk kais, novo plocki brembo.
- Novi gumi
- Voziloto e redovno odrzavano, garazirano, vozeno domakinski i e vo fabricka sostojba.
-Moze da se vidi vo sekoe vreme
Bez Zameni
071290939
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione