Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hitno

6 000 EUR

Shitet nga: Admir kerluki 11 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Se prodava audi a6 karavan, 2007g, 2.0 tdi racen registracia+zelen karton do 7mesec,poseduvaat ksenon,greaci na sedishta,tempomat garazhirana, prefekna sostojba!!
Admir kerluki
071 888 275
Leaflet
Në fillim