Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 s Line Euro6

0 MKD

Shitet nga: Abdi Imeri 11 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Plateni site davacki do registracia extra full oprema
Abdi Imeri
078446666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione