Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6 2.5 TDI - V6 -98

Shitet nga: xx 07 Maj 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
AUDI A6 2.5 TDI - V6 -
Kolata e vo super sostojba ,so full oprema ,i se funkcionira,redovno servisirana
Leaflet
Në fillim