Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98

3 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gorgi 23 Qer 13:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Gorgi
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 2.5 TDI so full oprema
-god na proizvodstvo 1998
-Koza
-224.000 km
-registrirana do noemvri 2015
-Klimatronik
-webasto
Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana vo oficijalen servis
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul niko FUndali broj 27 Tregoje në hartë
075427260
Leaflet
Gorgi
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Mercedes 814 7 800 EUR
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 EUR
BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione