Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 3.0 quattro 233ks

Shitet nga: Audi 18 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Se prodava Audi A6 modelska 2008 god. moze i zamena za pomalo vozilo po moznost da ne e postaro od 2010 god. (So doplata moe ili vashe)Dajte ponuda!!
Za po detalni informacii na tel 070/875-169
Leaflet
Në fillim