Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 -06

Shitet nga: Audi 12 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 2.7 dizel
2006godina
301000km
Leaflet
Në fillim